Dveře a zárubně       

     AA interiér se zabývá prodejem a montáží kvalitních českých interiérových dveří a zárubní především od firmy CAG. Tato  ryze česká společnost  je na trhu už od roku 1998 a při výrobě používá moderní technologické postupy a suroviny z České republiky, Rakouska , Německa a Itálie. Dveře jsou vyrobeny z masivních dřevěných rámů, deskových materiálů bez obsahu formaldehydu a povrchová úprava je z vodouředitelných nebo polyuretanových barev. Firma CAG  vlastní certifikát ISO 9001:2009 a certifikát Kvalitní firma.

Dveře si můžete prohlédnout na stránkách výrobce www.dverecag.cz, kde si v konfigurátoru zvolíte typ, model, dekor i sklo, nebo v katalogu dveří :

Katalog CAG 2021.pdf (14530224) 

Video z výroby / Poctivé české dveře a zárubně CAG (dverecag.cz)

 

KATALOG SEPOS 2021-2022.pdf (16439766)

Celoskleněné výrobky – VVSklo

   DVEŘE

    Jakým způsobem si u nás vyberete Vaše dveře ?

Některé vlastnosti jsou určeny projektovou dokumentací případně Vašimi současnými bytovými poměry. Patří mezi ně :

- rozměry dveří - standartní rozměry 60 - 90/197 cm pro jednokřídlé dveře a 125 - 185/197 pro dvoukřídlé dveře

- orientace dveří - pravé nebo levé

způsob otevírání - otevíravé, posuvné na stěnu, posuvné do stavebního pouzdra, otočně-posuvné .....

Ostatní možnosti záleží zcela na Vašem výběru. Takže si můžete vybrat :

- model a typ dveří - nabízíme více než stovku typů dveřních křídel , které se odlišují způsobem a velikostí  prosklení, skladbou laminátu nebo umístěním a orientací lišt v ploše dveří

- povrchová úprava - jednotlivé typy dveří umožňují vybrat povrch ve fólii, CPL laminátu (svislá nebo vodorovná orientace) HPL laminátu, laminátu reliéf , laminátu real(3D) nebo barva bílá případně dle vzorníku RAL.

- dekory - možnost výběru dveře s dekory dřeva, bílé nebo barvy dle vzorníku RAL.  Dekory je nejlépe ladit s podlahou nebo barvou stěn.

- prosklení - jednotlivým typům dveřních křídel jsou přiřazeny určité vzory skel a zasklívacích lišt, jiné druhy skel podle Vašeho výběru jsou možné za příplatek. Pro zvýšení bezpečnosti jsou vhodná skla kalená a lepená bezpečnostní skla.

- speciální funkce dveří - většinu typů dveří je možné vyrobit se speciálními funkcemi jako například :

                                     - protipožární dveře

                                     - kouřotěsné dveře

                                     - klima dveře

                                     - protihlukové dveře

                                     - bezpečnostní dveře  BT2  a BT3

- dveřní doplňky -  zde si můžete vybrat především kliky od firem AC-T servis a MT kliky, které patří k předním českým výrobcům kování. Dveře mohou  být doplněny také jinými druhy kování jako jsou samozavírače, padací  lišty, okopné plechy, větrací mřížky a jiné.

- stavební pouzdra - k uvedeným výrobkům dodáváme také dveřní pouzdra JAP a ECLISSE pro zděné i sádrokartonové příčky

- celoskleněné dveře - tvoří výrazný designový prvek vyrobený z bezpečného kaleného skla. Dodává se v provedení bez nebo s vypískovaným motivem od firem CAG nebo VV SKLO. 

         ZÁRUBNĚ

Vyrábí se v povrchových úpravách jako dveřní křídla plus navíc zárubeň z povrchem broušeného hliníku, určené zvlášť pro moderní interiéry. Zárubně je možno vyrobit jako polodrážkové a bezpolodrážkové , podle rohového spojení na pokos nebo spojení na tupo . Zárubně můžeme rozdělit na několik typů:

- zárubeň FABI S - kvalitní zárubeň pro obložení stavebního otvoru s oblou hranou. Vyrábí se pro tloušťku stěny od 6 do 54 cm,

- zárubeň FABI R - obložková zárubeň s profilovanou obložkou a rádiusem na tloušťku stěny od 8 do 54 cm,

- zárubeň FABI O - obložková zárubeň pro obložení kovové zárubně bez bourání,

- zárubeň FABI S s provětráváním - zárubeň určená především do pasivních ale i do nízkoenergetických domů, umožňující výměnu vzduchu mezi místnostmi          a zajištující příjemné klima. Chráněno průmyslovým vzorem,

- zárubeň FABI B - obložková zárubeň pro bezpolodrážkové dveře - možno použít skryté závěsy KUBIKA,

- zárubeň FABI P - obložková zárubeň určená pro obložení stavebního pouzdra.

       CELOSKLENĚNÉ  DVEŘE

Tyto dveře vnášejí do interiéru světlo a vzdušnost. Vyrábějí se nejčastěji  z tvrzeného skla tloušťky  8 mm, nejčastěji jako ornamentní skla -  float, satináto, planibel, mohou být také opracovaná - pískovaná, gravírovaná, s fazetami, kameny nebo vitrážemi. Na výběr jsou motivy výrobce, ale je možné vyrobit motivy na přání zákazníka. Celoskleněné dveře mohou být otočné, posuvné nebo kyvné a mohou být osazeny v v dřevěné obložkové zárubni, nebo mohou být součástí celoskleněné stěny. Sklo  udělá Váš interiér  moderní, elegantní a a luxusní.

   

      PROSKLENÉ STĚNY

Prosklené stěny je možno vyrobit jako stěny s nadsvětlíkem, s bočním světlíkem nebo k kombinací těchto konstrukcí. Zvláštní kapitolu tvoří protipožární prosklenné stěny , které jsme schopni vyrobit do výšky 3,5 m a napojit na nekonečnou délku.

 U nás si vyberete také doplňky ke dveřím a zárubním, jako jsou zámky, kukátka, prahy, mřížky, samozavírače, okopné plechy, mřížky, zarážky, dveřní stavěče, piktogramy, madla, vložky FAB......... .  

              Těšíme se na Vaši návštěvu v naší  vzorkovně , kde si můžete prohlédnout naše dveře a zárubně, ale také Vám poradíme a vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.